Star Wars Game Centrum

 
Attack Squadrons Battlefront Star Wars 1313 Star Wars Kinect The Old Republic The Force Unleashed 2 LEGO Star Wars The Force Unleashed KotOR 2 Clone Wars Adventures Clone Wars Empire at War KotOR Battlefront 2 Battlefront Star Wars Galaxies Republic Commando Jedi Knight: Jedi Academy

Star Wars Kinect Kinect Star Wars je výjimečná hra pro systém Kinect konzole Microsoft Xbox 360, který snímá vaše pohyby s hlasem a převádí je do hry. Pro mnoho hráčů splněný sen v podobě bojů se světelným mečem před televizní obrazovkou, ke kterému nepotřebujete žádný ovladač. I přes velké prodeje hry a první místo v britském prodejním žebříčku si hra odnesla mnoho rozladěných hodnocení, která celkově nepřekračují průměr. Svůj podíl na tom má jistá nedodělanost hry, slabé využití příběhu a nepřesné ovládání. Hra, tak míří spíše do segmentu casual hraní, které mnoho core hráčů nezaujme.

Hra je rozdělena do pěti samostatných segmentů, každý s vlastní kampaní. Ty obsahují kromě příběhové kampaně i dance-off na známé písničky přezpívané do SW reálií, či závody speed racerů. Kinect Star Wars je zasazeno do období po Epizodě I: Skrytá hrozba až po Epizodu III: Pomsta sithů, nechybí však možnost hry i v období Epizody V: Impérium vrací úder a boj se samotným Darth Vaderem. Hra též byla jednou z nejočekávanějších pro systém Kinect.

 

VÝVOJ: Terminal Reality
ŽÁNR: Casual; Akční; Bojová
DATUM VYDÁNÍ:         duben 2012
PLATFORMY: Microsoft Xbox 360
NÁROKY: Konzole Xbox 360 + Kinect zařízení 
INSTALACE: 6,72 GB na Xbox HDD

 


E3 2011: Promo trailer na Star Wars Kinect hru
02.06.2011 23:39 | Autor: C.I.S.I. | Komentáře [0]

Již za pár dní začíná E3 2011 a ven se pomalu první promo videa, které vás mají nalákatna ty největší šlágry výstavy. Radovat se můžou i fanoušci Star Wars her. V noci z pondělí na úterý se totiž na GameTrailers.com představí očekávaná Star Wars Kinect hra, kterou si někteří z vás možná pamatují z loňského ročníku, kde byla prezentována naskriptovanou ukázkou. Promo s R2-D2 si můžete prohlédnout v přiloženém videu.