Star Wars Game Centrum

 
Attack Squadrons Battlefront Star Wars 1313 Star Wars Kinect The Old Republic The Force Unleashed 2 LEGO Star Wars The Force Unleashed KotOR 2 Clone Wars Adventures Clone Wars Empire at War KotOR Battlefront 2 Battlefront Star Wars Galaxies Republic Commando Jedi Knight: Jedi Academy

Star Wars: The Force Unleashed

» Profil hry

  Star Wars: The Force Unleashed je úplně nová herní značka ze světa Star Wars přímo od interního studia LucasArts, která mapuje příběh Darth Vaderova tajného učedníka, záhadné postavy, která je trénována samotným Sithským lordem, aby zabila poslední Jedie. Příběh se odehrává v temných časech, mezi 3. a 4. epizodou. Učedníkovo dobrodružství je tak pokračováním nové trilogie, odkrýváním následků Rozkazu 66, formováním rebelské aliance a přímou spojkou s Originální trilogií. The Force Unleashed je původně konzolová akční hra z pohledu třetí osoby, ve které se ujímáte postavy tajného učedníka a používáte schopnosti Síly a boje se světelným mečem.

Po prodejní stránce se hra stala hitem, ačkoli úplně nesplňovala představy fanoušků, u kritiků získala nadprůměrná, ale ne dokonalá hodnocení, a tak vznikly dva tábory fanoušků, kteří hru nemohou vystát anebo ji milují. Na hře se scénáristicky podílel sám George Lucas a studio ILM použilo novou techniku snímání pohybu a výrazů tváře opravdových herců, kteří doslova hrají herní postavy a tím hru přibližují filmovému prožitku. Hra se honosí propracovanou fyzikou Havoku, vlastním 3D enginem Ronin a dalšími moderními technologiemi. V roce 2009 vyšla reedice této hry přidávající stáhnutelný obsah do základní hry a PC verzi pod jménem Ultimate Sith Edition.

 

 VÝVOJ:  LucasArts Studios
 ŽÁNR:  Akční 3D hra z pohledu 3. osoby
 DATUM VYDÁNÍ:  19. září 2008, 17. prosince 2009 (Reedice)
 PLATFORMY:  Xbox 360, Playstation 3, Wii; Microsoft Windows, Mac OS X (Reedice)
 NÁROKY:  DirectX 9.0c, Radeon HD2900 a výše, GeForce 8800 a výše
 INSTALACE:  24GB na HDD

 


Komentáře
Jméno:
Text:

Ochrana proti spamu. Napiąte číslici pět:
 

Zatím ľádné komentáře. Buďte první.