Star Wars Game Centrum

SWGC
 
Attack Squadrons Battlefront Star Wars 1313 Star Wars Kinect The Old Republic The Force Unleashed 2 LEGO Star Wars The Force Unleashed KotOR 2 Clone Wars Adventures Clone Wars Empire at War KotOR Battlefront 2 Battlefront Star Wars Galaxies Republic Commando Jedi Knight: Jedi Academy
Chapter 10 a Game Update 5 v Galaxies
29.07.2008 00:00 | Autor: Dromedarr

Trochu se spožděním přinášíme novinku ze světa MMORPG, Star Wars Galaxies. Jedná se o Chapter 10 a dnes spustěný Game Update 5. Co se týče CH10, tak byl přidán nový Meatlump Theme park v městě Coronet na planetě Corellia s mnoha questy, jak pro hráče s nižšími levely, tak pro lvl 90. Dalším vylepšením je schopnost Group Pickup point, umožňující rychlý transport v rámci jedné skupiny. Dále můžete využít nové, velmi rozsáhlé vyhledávání s mnoha filtry a konečně předělané vstupy do instancí na Mustafaru, které byly mnohdy velmi zabugované.

Jak bylo již zmíněno, dnes byl spustěn Game Update 5. Game updates se obecně specializují na vylepšování povolání a user interface, střídající se přibližně v měsíčních cyklech s Chaptery. V tomto GU se tvůrci zaměřili na povolání Munisions (Armorsmith/weaponsmith) a Beast Master. Celkově byly přepracovány výrobí postupy zbraní, přibyly 2 nové zbroje (Marauder sety) a mnoho dalšíh změn. Beast Master zaznamenal také velké změny, z nich nejzajímavější je abilita vycpat zvíře a vystavit si jej v domku. Pro veterány byla vytvořena odměna, levitující pojízdné křeslo (viz Yoda, epizoda 2) za 60 měsícu hraní. V dnešním update je ovšem nejočekávanější hlasový komunikátor zabudovaný přímo do hry, ale uvidímě, jestli bude dosahovat kvalit ventrila. 

Komentáře k novince
Jméno:
Text:

Ochrana proti spamu. Napiąte číslici osm:
 

Zatím ľádné komentáře.