Star Wars Game Centrum

SWGC
 
Attack Squadrons Battlefront Star Wars 1313 Star Wars Kinect The Old Republic The Force Unleashed 2 LEGO Star Wars The Force Unleashed KotOR 2 Clone Wars Adventures Clone Wars Empire at War KotOR Battlefront 2 Battlefront Star Wars Galaxies Republic Commando Jedi Knight: Jedi Academy
Chapter 7 v SW Galaxies
05.11.2007 00:00 | Autor: Dromedarr
Ve čtvrtek 1.11. byl vypuštěn Chapter 7 (nový publish) pro MMORPG Star Wars Galaxies. Novinku o tom podávám až nyní z prostého důvodu. Nechtěl jsem psát o neznámém, tak jsem nejdřív vše pořádně ozkoušel a teï Vám mohu nabídnout i svůj názor.

Co se týče hlavní náplně Chapteru, jde o 3 nové heroické instance a rozsáhlý systém kolekcí, dále proběhly běžné změny, jako posilování těch a oslabování jiných buffů apod. Odměnou spojenou s uvedením novinek byl tentokrát Comlink, umožňující začátek kolektovacího systému.

Samotný kolektovací systém (foto) Vám umožní sbírat spousty různých věcí či zabíjet NPC pro tituly. Odměny jsou jak v zkušenostech podle obtížnosti kolekce, tak samozřejmě v podobě všemožných obrazů, květin, nábytku, akvária, kontejnerů na zvětšení počtu věcí v domech, schopnosti Jedi Meditace atd. Od začátku kolektování (1.11.) také běží zapisování 1. hráčů, kteří získali nějakou kolekci. Mezi ně patří i několik čechů a slováků. :)

Pro mě osobně jsou nejzajímavější 3 nové heroické instance a je spojující město na Dathomiru, Aurellia. Zde získáte zadání potřebných předquestů pro vstup do instancí. Za úspěšně dokončené instance poté dostáváte po jednom tokenu, za které si můžete nakoupit unikátní obrazy nebo opravdu mocné šperky, či krystal se silným dvouhodinovým buffem. Dále se ve městě nacházejí NPC zadávající těžší kolekce.

První a nejspíš nejsnazší instancí je Tusken Invasion. Jedná se o vyčištění celého města Mos Espa napadeného Tuskeny, následná ochrana obyvatel a zabití Tusken kinga. (Včera jsme se dostali až k záchraně obyvatel, ale není to nic snadného, zatím nevím o lidech kteří by tuto instanci na Eclipse serveru pokořili.)

Druhá se jmenuje IG-88 Droid Factory (foto). Poměrně krátká instance, která ovšem bez dokonalé strategie a trochu štěstí, končí vždy neúspěšně. Zde na Vás na relativně malém prostoru nabíhají výbušní droidi poté Droideky, následované 2 obřími Battle droidy s plamenomety a nakonec samotné IG-88. (Již byla pokořena. Jeden hráč z naší gildy byl přítomen.)

Poslední a nejtěžší je zatím nepokořená Nightsisters instance (foto). Již samotný vchod je umístěn na dně jeskyně plné rancorů a Nightsisters čarodějnic, což není nic protitomu , co hráče čeká v malé jeskyni této instance. Po průchodu krátkého tunelu a mostíku se objevíte tváří tvář jedné nightsister čarodějnici a zmutovanému rancorovi. Podmínky jsou všem rychle jasné; nightsister nemůže umřít pokud je rancor naživu; rancor je čarodějnicí léčen, pokud je v jejím blízkém dosahu. (Byl jsem zde s grupou zatím 1x a dost neúspěšně). Z letmých informací od hráčů vím, že třetí boss vyhazuje jakési ohnivé kola a ty zatím všechny skupiny zahubily.

V instancích padají schémata na nové silné předměty jako Tusken king batoh nebo na jeho pušku, nový lightsaber ap.
Komentáře k novince
Jméno:
Text:

Ochrana proti spamu. Napiąte číslici osm:
 
   
1.

Dromedarr - 05.11.2007 | 23:56

nechtel sem to psat kilometrovy, tak je to dost osekany klidne se ptejte na podrobnosti