Star Wars Game Centrum

SWGC
 
Attack Squadrons Battlefront Star Wars 1313 Star Wars Kinect The Old Republic The Force Unleashed 2 LEGO Star Wars The Force Unleashed KotOR 2 Clone Wars Adventures Clone Wars Empire at War KotOR Battlefront 2 Battlefront Star Wars Galaxies Republic Commando Jedi Knight: Jedi Academy
SW Galaxies: COA - digital download
03.10.2007 00:00 | Autor: Dromedarr

Před několika málo dny byla spuštěna možnost digitalního downloadu speciální edice Star Wars Galaxies a to Complete Online Adventures (COA). Tato edice obsahuje zakladní verzi hry (An Empire Divided), dále všechny 3 dosavadní datadisky (Jump to Lightspeed, Rage of the Wookiees a Trials of Obi-Wan) a spoustu dalšího obsahu v podobě videí, screenshotů, art konceptů, interview s tvůrci aj.


Nyní přistupme k samotnému rozdílu mezi digitalním downloadem COA a běžným nákupem DVD. Doposud se k této edici přidával pouze 1 in-game předmět a tím bylo vozidlo AT-RT. Nyní po stažení obdržíte navíc další předmět, Instant Travel Vehicle (ITV), v podobě J-Type 327 Nubian (loï královny Naboo z Epizody 1). Jedná se o velmi cenný a používaný předmět, jelikož možnost získat ITV byl pouze s již neprodejnou edicí SW Galaxies Starter Kit nebo při oslavách 3 let SW Galaxies před rokem a půl.


Cena downloadu je $ 19.99 plus poplatky. Důležité upozornění: Možnost stažení je momentálně pouze pro hráče z USA. I když toto tvrzení oficiálně platí, tak čeští hráči, kteří si tento produkt zakoupili, neměli nejmenší problém. O situaci budeme informovat. - Doplnění (čas 23:00): Služba se rozrostla o území Velké Británie, potažmo celé Evropy. Přidán snímek ITV.
Komentáře k novince
Jméno:
Text:

Ochrana proti spamu. Napiąte číslici osm:
 

Zatím ľádné komentáře.