Star Wars Game Centrum

SWGC
 
Attack Squadrons Battlefront Star Wars 1313 Star Wars Kinect The Old Republic The Force Unleashed 2 LEGO Star Wars The Force Unleashed KotOR 2 Clone Wars Adventures Clone Wars Empire at War KotOR Battlefront 2 Battlefront Star Wars Galaxies Republic Commando Jedi Knight: Jedi Academy
Novinky v Star Wars Galaxies
25.08.2006 00:00 | Autor: C.I.S.I.

Přes prázdniny se toho ve Star Wars Galaxies celkem hodně změnilo. Největší bombou je asi začátek tzv. Expertise systému, který přidává povolání více m

ožností pro boj. Zatím je ve hře Expertise jen pro Bounty Huntery a Jedi. V každém patchi však přibude další povolání. A co to přesněji umožňuje? Máte speciální expertise body a stromy se schopnostmi. Za body, které vaše postava získává s postupem na větší level, si můžete odemykat nové schopnosti. Jedi má například možnost se rozhodnout zda body investuje do věcí, které jsou light side stromu – boj s mečem, léčení… nebo dark side, kde je škrcení, blesky… a nebo od každého něco. Bounty Hunter to má podobné. Zvolí si, zda chce být lepší v boji s karabinou či raději s puškou a nebo investuje body do obrany nebo speciálních útoků. Tento systém vytváří možnost odlišnosti v každém povolání a tím se dosáhne, aby ve hře nebyli například jediové se stejnými schopnostmi.

Další novinkou je už konečně vydaný Battle of Resstus. Obrovský PvP event, při němž hráči získávají medaile, které vyměňují u NPC za nové zbroje a zbraně. Boje probíhají na Rori ve městě Restuss, jenž je už ovšem vybombardované od náletů stíhaček (ze začátku bylo úplně v pohodě). Nedávno se také objevili na několika dalších planetách Speciálni Rebelské a Imperiální základny o které hráči bojují. Team, který nejdéle udrží základnu pod svou kontrolou získá zajímavé předměty, které přidávají různá vylepšení.

Nakonec oznamuji, že se na měsíc listopad chystá vydání kompletního balíku SWG. Bude obsahovat všechny dosud vyšlé datadisky, bonusové DVD, knihu s artworky a konečně možnost jezdit ve hře na AT-RT. Takže ti, co nemají SWG a rozhodují se o jeho koupi, budou mít v listopadu příležitost získat tuto speciální kompletní edici. Balík se objeví pod názvem „Star Wars Galaxies: The Complete Online Adventures“.

Více novinek na StarWarsGalaxies.cz

Komentáře k novince
Jméno:
Text:

Ochrana proti spamu. Napiąte číslici osm:
 
   
2.

Dromedarr - 21.05.2007 | 18:58

nijak podstatny krome prostredi je vse stejne

1.

- 22.03.2007 | 11:48

je velky rozdil graficky mezi stwgalaxies starter kit a jeho datadisky trials of obivan atd. ?????