Star Wars Game Centrum

SWGC
 
Attack Squadrons Battlefront Star Wars 1313 Star Wars Kinect The Old Republic The Force Unleashed 2 LEGO Star Wars The Force Unleashed KotOR 2 Clone Wars Adventures Clone Wars Empire at War KotOR Battlefront 2 Battlefront Star Wars Galaxies Republic Commando Jedi Knight: Jedi Academy
Star Wars Battlefront na E3 2014
04.08.2014 22:31 | Autor: Pierry

Letošní ročník E3 nijak neohromil, co se týče Star Wars her. I když nám byl ukázán krátký úryvek z připravovaného Battlefrontu, tak jsme se více informací ze strany EA nedozvěděli. Jedine, co je v krátkém úryvku vysvětleno DICE, je jejich nadšení pro věc a spolupráce s LucasFilm pro přínos kvalitního Battlefrontu. Ovšem to je asi tak vše co od teaseru můžete čekat, video jako takové nás nenechá zahledět se do jádra hry, nýbrž jen ukáže co je v přípravě a některé osekané scény. Navíc je po celou dobu videa stroze „vysvětlováno“ nadšení vývojářů od DICE jak je skvělé spolupracovat s LucasFilm při realizaci Battlefrontu a jak jsou velice poctěni šancí oživit tuto sérii. Zkrátka je teaser poněkud chudý na to, že byl Battlefront ohlášen před rokem, spíše nás jen ujišťuje, že je hra ve vývoji a „uvidíme více na jaře roku 2015“. Níže si druhý teaser na hru můžete pustit.

Co se týče dalších Star Wars her, které mohly předvést, nebyly již žádné. Ani nám nebylo moc objasněno, zda se kvůli problémům Battlefield 4 vydání Battlefrontu opozdí nebo ne. Doufejme tedy, že nás EA ohromí ještě letos nebo alespoň příští rok kdy má být údajně Battlefront vydán. Níže si můžete pustit povedené video, které srovnává grafiku Battlefront 2 s novým Battlefrontem od DICE.

Komentáře k novince
Jméno:
Text:

Ochrana proti spamu. Napiąte číslici osm:
 

Zatím ľádné komentáře.