Star Wars Game Centrum

SWGC
 
Attack Squadrons Battlefront Star Wars 1313 Star Wars Kinect The Old Republic The Force Unleashed 2 LEGO Star Wars The Force Unleashed KotOR 2 Clone Wars Adventures Clone Wars Empire at War KotOR Battlefront 2 Battlefront Star Wars Galaxies Republic Commando Jedi Knight: Jedi Academy
The Old Republic a Battlefront 3
11.04.2013 18:40 | Autor: Fluke

The Old Republic vstupuje do nové fáze, vychází totiž update 2.0 a datadisk Rise of the Hutt Cartel (skoro).

S updatem 2.0 přichází nastavení Hard (těžké) pro Flashpointy Hammer Station, Athiss, Mandalorian Raiders, Cademimu, které je určeno pro levely 55. Dále nastavení Nightmare (noční můra) pro Operaci Terror from Beyond a nová Operace Scum & Villainy (jméno je narážka na Star Trek). Přídavky do vývojového stromu, Legacy systému a samozřejmě nová výbava pro level 55 cap. Dále jsou zde malé vychytávky jako bonusy za to, že jste členem gildy, zatím je to pouze 5% XP bonus, avšak brzy přibudou další odměny. Podle zatím neověřených informací bylo i upraveno PvP.

 

 

Také již za pár dnů vychází datadisk Rise of the Hutt Cartel, který předplatitelé už mohou druhý den hrát, takže pro jistotu si zkontrolujte svůj účet a vrhněte se do nového dobrodružství na planetě Makeb. Samozřejmě nové výhody s updatem 2.0 a datadiskem vyžadují level 50 a 55. Kdo ho ještě nemá, tak šup sem, nestojí to moc peněz, předplatitelé stále dostanou slevu 50% (samozřejmě datadisk, ne level).

Takže pokud jste ještě The Old Republic nehráli, teï je nejlepší doma, LucasArts je na nějakou dobu mimo hru, spousta věcí se vylepšila, přibylo hodně "end game" obsahu a nejlepší způsob, co můžeme doporučit je koupit si 60 denní hrací dobu. Dostanete bonusové Kartelové body, které po 60 dnech můžete použít na odemknutí potřebných vlastností a hrát F2P. Nebo taky platit dál :)

 

 

Co se týče Battlefrontu, uniklo video z projektu Verze 2, jak byla interně pojmenována třetí hra, jež byla vyvíjena společně s 1313 a First Assault. First Assault, ale neměl mít určité vlastnosti, jako vozidla, které má Verze 2. Verze 2 totiž v případě úspěchu First Assault na Xbox Arcade měla být základem pro Battlefront 3. Interně tak LucasArts už připravovalo půdu a testovalo možnosti Battlefrontu 3, který nakonec chtěli udělat sami. Do té doby si Battlefront předávali různá studia. Mrkněte tedy na video.Komentáře k novince
Jméno:
Text:

Ochrana proti spamu. Napiąte číslici osm:
 
   
1.

Fluke - 21.04.2013 | 09:54

aha jj, Czech alliance je asi nej.