Star Wars Game Centrum

SWGC
 
Attack Squadrons Battlefront Star Wars 1313 Star Wars Kinect The Old Republic The Force Unleashed 2 LEGO Star Wars The Force Unleashed KotOR 2 Clone Wars Adventures Clone Wars Empire at War KotOR Battlefront 2 Battlefront Star Wars Galaxies Republic Commando Jedi Knight: Jedi Academy
Novinky v Updatu 1.7
20.01.2013 17:47 | Autor: Fluke

Běžně nepíšeme novinky o všech updatech v SWtOR, ale občas uděláme výjimku, obzvlášť když updaty od BioWare obsahují vždy nějakou novinku, nejen herní opravy. Nadcházející update 1.7 ohlašuje návrat rasy Gree, kterou už pravděpodobně znají všichni, kdo jsou aspoň za půlkou hry (jsou to velmi inteligentní mimozemšťané s neuvěřitelným technickým nadáním, kteří zmizeli už před tisíci lety). Update přináší zřícenou loï v severní ledovcové oblasti planety Ilum, kde vás čeká nový "quest", nepřátelé a také vzácná výbava :)

Co nám přijde zajímavější je naopak novinka Galaktické Reputace. Budete moc s různými skupinami získávat reputaci, která je spojená i s Legacy systémem a získat zajímavé výhody navíc. Zatím je ohlášeno šest úrovní reputace a podle všeho se jedná pouze o pozitivní. Jelikož se jedná o skupiny jako rasa Vossů, Gree, nebo Impérium, či republikové armádní síly, dá se jen těžko představit, že byste získávali negativní až nepřátelskou reputaci. Nicméně je to stále posun a doufáme, že konečně budou tzv. Bonus series questy na různých planetách mít své opodstatnění (zatím vám mohli dát jen XP a výbavu navíc).

P.S. BioWare se konečně povedlo opravit dlouho trvající problém nefunkční unifikace barev brnění společníků, jaj :)

Komentáře k novince
Jméno:
Text:

Ochrana proti spamu. Napiąte číslici osm:
 

Zatím ľádné komentáře.