Star Wars Game Centrum

SWGC
 
Attack Squadrons Battlefront Star Wars 1313 Star Wars Kinect The Old Republic The Force Unleashed 2 LEGO Star Wars The Force Unleashed KotOR 2 Clone Wars Adventures Clone Wars Empire at War KotOR Battlefront 2 Battlefront Star Wars Galaxies Republic Commando Jedi Knight: Jedi Academy
Veselé Vánoce !
24.12.2012 11:01 | Autor: Fluke

...a ©ťastný nový rok všem našim věrným čtenářům! Jsme rádi, že s námi každý rok držíte a koukáte se, co nového jsme přinesli, i když je to s námi spíše sporadické, protože jsme na to jen dva. Ale snažíme se, když máme čas ;) Takže užijte si ©tědrý den a večer, ať už Vás čeká čočkovka, kapr, řízky, vinná klobása, bramborový salát, či rozbalování dárku, hlavně těch Star Wars dárků ;) No a také to nejlepší do nového roku 2013. No a pod textem najdete spoustu vtipných Star Wars obrázků s vánoční tématikou, které jsme pro vás našli.

 

[Více obrázků v galerii na Facebooku]

 

P.S. jestli uvažujete o dárku pro nás, tak nejlepší by byl nějaký nadšený fanoušek s dobrou znalostí angličtiny, který má nahráno a načteno nejednu SW hru, a knížku, jež by se chtěl s námi podílet na našich stránkách :)

Komentáře k novince
Jméno:
Text:

Ochrana proti spamu. Napiąte číslici osm:
 

Zatím ľádné komentáře.