Star Wars Game Centrum

SWGC
 
Attack Squadrons Battlefront Star Wars 1313 Star Wars Kinect The Old Republic The Force Unleashed 2 LEGO Star Wars The Force Unleashed KotOR 2 Clone Wars Adventures Clone Wars Empire at War KotOR Battlefront 2 Battlefront Star Wars Galaxies Republic Commando Jedi Knight: Jedi Academy
Free 2 Play je online!
24.11.2012 11:45 | Autor: Fluke

 A The Old Republic lze hrát zdarma už 9 dní. Přes pár počátečních výpadků nového Kartelové marketu, plánovaného výpadku serverů k nahrání updatu 1.5, od kterého je F2P možnost dostupná, vše funguje na sto procent. Spolu s posledním updatem přibyla i šance získat legendárního parťáka HK-51, novější model vraždícího robota HK-47 s perfektním uvažováním, a suchými hláškami z předchozích KotORů. K jeho získání musíte být level 50, a koupit si přístup v Kartelovém marketu do Sekce X (Na Belsavisu), nebo být předplatitelem... a splnit zatraceně těžkou misi :)

A hlavně můžete hrát bez poplatků s jistými omezeními, o kterých jsme se rozepsali zde. Dosavadní předplatitelé (a majitelé lepších edic) získali navíc zdarma bonusové Kartelové body do Kartelového marketu, které mohou využít kdykoli, ať zůstanou u předplaceného modelu, nebo budou chtít hrát zdarma. Nabídka marketu je zatím menší, ale zajímavá. Obsahuje kromě zajímavé výbavy hlavně odemykání vlastností běžných pro předplatitele (Fleet pass, Vstup do Operace, XP boost..). U některých schopností si dokonce můžete vybrat, zda-li použijete kredity nebo Kartelovou měnu, například u zvětšování inventáře, či schopnosti používat Spídr.

Ceny za kartelovou měnu, nebo předplatné najdete zde na swtor, a hru samotnou můžete po zadání povinných údajů stáhnout zde.

Komentáře k novince
Jméno:
Text:

Ochrana proti spamu. Napiąte číslici osm:
 

Zatím ľádné komentáře.