Star Wars Game Centrum

SWGC
 
Attack Squadrons Battlefront Star Wars 1313 Star Wars Kinect The Old Republic The Force Unleashed 2 LEGO Star Wars The Force Unleashed KotOR 2 Clone Wars Adventures Clone Wars Empire at War KotOR Battlefront 2 Battlefront Star Wars Galaxies Republic Commando Jedi Knight: Jedi Academy
Novinky ve Star Wars: Galaxies
23.05.2007 00:00 | Autor: Jorssk Kelas

 Star Wars Galaxies bude zanedlouho oslavovat třicáté výročí vzniku Star Wars. A že to bude oslava pořádná. Hráči na ní dostanou speciální obraz a další dárky jako třeba brýle, nebo zvířátko. Další převratnou věcí je likvidace domků lidí, kteří již nehrají. Galaxie je pěkně zastavěná a je třeba udělat čistku, aby si měli kde stavět domky i noví lidé. Zajímavé na tom je, že se na bourání budou podílet samotní aktivní hráči a dostanou za to odměny.

Každou chvíli vyjde Chapter 6, což je update který přidá nové povolání - Beast Master, to umožní chovat, ochočovat, osedlávat a vytvářet jakákoliv zvířátka v galaxii. Od banthy po rancora či acklaye. Programátoři se činili dál, a tak obyvatele tohoto světa čeká zbrusu nová řada questů a nové rebelské úkoly v Rebel Theme parku.

Pro ty, co rádi vytváří eventy a různé akce, přibude systém umožňující vytvoření vlastní scény, bitvy a další dobrodružství....na závěr pak SWG projde celkovým ztížením NPC a dungeonů, aby je již hráči nemohli sólovat a více využívali skupin. Chapter 6 obsahuje plno nových věcí a dalo by se říci, že se jedná o velký a dobrý krok kupředu.

Komentáře k novince
Jméno:
Text:

Ochrana proti spamu. Napiąte číslici osm:
 
   
3.

Borrim Yonn - 05.06.2007 | 19:16

Kde by sa dala zohnat tabudka alebo co to je ?

2.

Dromedarr - 29.05.2007 | 23:11

objednavejte si zviratka u nasi firmy BLBEC! (Bohemian Lokain Bio Engineer Company)

1.

Gallandro - 25.05.2007 | 07:08

Kolko prosim vas stoji mesacni poplatok na Star Wars Galaxies v slovenskych korunach??