Star Wars Game Centrum

SWGC
 
Attack Squadrons Battlefront Star Wars 1313 Star Wars Kinect The Old Republic The Force Unleashed 2 LEGO Star Wars The Force Unleashed KotOR 2 Clone Wars Adventures Clone Wars Empire at War KotOR Battlefront 2 Battlefront Star Wars Galaxies Republic Commando Jedi Knight: Jedi Academy
Bude hlavním hrdinou nové Star Wars hry Boba Fett?
31.05.2012 19:39 | Autor: C.I.S.I.

Spekulace sílí. Již zítra ráno bude oznámena nová Star Wars a na nejrůznějších fórech se všichni nedočkavci mohou přetrhnout se svými tipy a návrhy. Na některých diskuzích šli ale více do hloubky a začali tak analyzovat, o co konkrétně by mohlo jít. Ví se zatím dvě věci - má jít o novou herní sérii (čili nepůjde o žádné pokračování) a LucasArts si zaregistrovalo několik domén s označením "Star Wars 1313". A právě číslo 1313 je spojováno s Boba Fettem, který ve své minulosti používal kódové označení CT-1313. Začíná to pomalu do sebe zapadat, nemyslíte? Co vy na to? Uvítali byste Bobu Fetta v otevřeném světě, kde by cestoval po planetách a plnil úkoly hodné námezdního lovce? Odpověï se dozvíme zítra ráno okolo 7:00, kdy má mít premiéru na Spike TV. Hru už viděl i samotný moderátor pořadu GTTV Geoffa Keighly, který prohlásil: "Byl jsem ohromen vizí pro tuto hru. Když jsem jí viděl, spadla mi čelist." - tak my doufáme, že spadne čelist i nám! 

Komentáře k novince
Jméno:
Text:

Ochrana proti spamu. Napiąte číslici osm:
 
   
2.

- 07.05.2016 | 15:32

1.

Matěj Moric - 07.05.2016 | 15:32

Já jen doufám,že to bude Boba Fett.Jsem jeho velký fanda!!!