Star Wars Game Centrum

SWGC
 
Attack Squadrons Battlefront Star Wars 1313 Star Wars Kinect The Old Republic The Force Unleashed 2 LEGO Star Wars The Force Unleashed KotOR 2 Clone Wars Adventures Clone Wars Empire at War KotOR Battlefront 2 Battlefront Star Wars Galaxies Republic Commando Jedi Knight: Jedi Academy
Star Wars Battlefront: Renegade Squadron
17.05.2007 00:00 | Autor: C.I.S.I.

Po průměrném handheldovém titulu Star Wars: Lethal Alliance přichází na LucasArts na PSP pole s novým želízkem v ohni - Star Wars Battlefront: Renegade Squadron. Jak již název napovídá, hra se ponese v duchu předchozích multiplatformových titulů SW: Battlefront I & II. Na hře makají hoši z britského studia Rebellion a dle prvních informací se bude jakési to vyprávění točit okolo Hana Sola. Prioritou nicméně zůstává multiplayerové hraní až pro 16 hráčů.

Bitevní scény se budou odehrávat jak v nekonečném vesmíru, tak na rozlehlých pozemních mapách. Většina map pochází, resp. čerpá ze své filmové předlohy, ale zastřílíme si i na planetách známých spíše z Expandovaného Universa (za obě skupiny zmíníme Yavin, Endor, Korriban či Boz Pity). Zajímavou featurkou se zdá být tzv. vylepšování vaší postavy. Postupem času budete získávat credity, které budete moci utratit/rozdělit k vylepšení vašeho aktuálního vojáka. Abychom byli přesní, upravovat si budete moct atributy (zdraví, rychlost, obratnost), vybavení (zbraně, věci) a vzhled (barva uniformy atp.).

Svými zkušenostmi se s vámi v bitvách podělí i hrdinové jako je např. Obi-Wan Kenobi, Kit Fisto, Asajj Ventress, Admirál Ackbar či droid IG-88. Nasedneme i do vesmírných plavidel (B-Wing, TIE-Defender, Millenium Falcon, Darth Vaderův TIE-Advanced, Jedi Starfighter a Slave I) a vyzkoušíme si řízení i pozemních vehiklů (T4-B Heavy tank, A5-R Juggernauts). Prostě se nám opět ukáže celá plejáda já nevím čeho všeho. Dle posledních zpráv by se Star Wars Battlefront: Renegade Squadron měl na pultech obchodů objevit na konci tohoto roku. Mimochodem, minout nesmíte ani naši galerii devíti obrázků/artworků.

 

Komentáře k novince
Jméno:
Text:

Ochrana proti spamu. Napiąte číslici osm:
 
   
4.

Tyranus - 17.10.2007 | 21:20

Jedna z mála her kterou závidím majitelům PSP (když Vice City Stories vyšly i na PS2 )

3.

Siths - 28.05.2007 | 13:17

Bude to playstaison 2?

2.

C.I.S.I. - 19.05.2007 | 09:59

dik

1.

Ackbar - 19.05.2007 | 01:40

Jen technicka pripominka, mate chybu, spravne je rozlehlYch pozemnich mapach.