Star Wars Game Centrum

SWGC
 
Attack Squadrons Battlefront Star Wars 1313 Star Wars Kinect The Old Republic The Force Unleashed 2 LEGO Star Wars The Force Unleashed KotOR 2 Clone Wars Adventures Clone Wars Empire at War KotOR Battlefront 2 Battlefront Star Wars Galaxies Republic Commando Jedi Knight: Jedi Academy
Kinect Star Wars je venku
07.04.2012 16:28 | Autor: C.I.S.I.

Po odkladu z loňského podzimu na letošní jaro se dočkala svého vydání pohybová hříčka Kinect Star Wars. Z prvních trailerů a dojmů to vypadalo na špatný vtip, který je snad jakousi pomstou pro všechny odpůrce Jar Jar Binkse. Nicméně v současné verzi není hra tak zlá, jak se původně předpokládalo. Kritici hru sice nepovažují za skvělé dílo, ale najde se prý pár momentů, které vás dokážou zabavit. Průměrné hodnocení na Gamerankings.com je k dnešnímu dni 55.89%. Velká síla produktu se očekává především u mladšího publika, pro nějž je Kinect Star Wars ušitý přímo na míru.

Česká pobočka Microsoftu uspořádala při příležitosti vydání hry speciální launch párty, na kterou byli pozvání především novináři české herní scény a pokud by vás zajímalo, jak párty vypadala, můžete mrknout na tuto galerii. Svůj štáb měl na místě i herní pořád Re-Play, který dnes na Prima COOL odvysílal díl, kde se právě Hvězdným válkám na Kinectu věnovali. Repríza dílu je naplánována na nedělních 3:20 ráno, eventuálně si můžete počkat týden na oficiální archiv.

Kinect Star Wars si můžete zakoupit samostatně např. na (X)zone za 949,-. K dispozici je také limitovaná Xbox 360 bundle edice za 10590,-.

Komentáře k novince
Jméno:
Text:

Ochrana proti spamu. Napiąte číslici osm:
 

Zatím ľádné komentáře.