Star Wars Game Centrum

SWGC
 
Attack Squadrons Battlefront Star Wars 1313 Star Wars Kinect The Old Republic The Force Unleashed 2 LEGO Star Wars The Force Unleashed KotOR 2 Clone Wars Adventures Clone Wars Empire at War KotOR Battlefront 2 Battlefront Star Wars Galaxies Republic Commando Jedi Knight: Jedi Academy
Přidejte se do republikové guildy s názvem SWGC Squad!
15.01.2012 23:04 | Autor: C.I.S.I.

Naše čerstvě založená republiková guilda SWGC Squad nabírá první členy! Pokud máte zájem se k nám připojit, není nic jednodušího, než napsat e-mail na guilda(a)swgc.cz, do kterého nezapomeňte napsat váš nick, abychom vám mohli zaslat pozvánku. Jen připomínáme, že hrajeme na PvE serveru Red Eclipse za Republiku a na serveru Kai'kan za Impérium. Pro jistotu ještě zopakujeme info o naší guildě z nedávné novinky:

"Guildy budou menší velikosti a hlavně v ní půjde o jedno - užívat si hru. Nebudeme po vás chtít, abyste hráli v nějaký určený čas, všechno bude zcela volné a SWGC guildy budou sloužit k tomu, abyste zdolávali těžké questy, Warzones či Flashpointy v sehraném týmu, v němž se budou pohybovat CZ/SK hráči. Prostě žádná přísná pravidla"


Komentáře k novince
Jméno:
Text:

Ochrana proti spamu. Napiąte číslici osm:
 

Zatím ľádné komentáře.