Star Wars Game Centrum

SWGC
 
Attack Squadrons Battlefront Star Wars 1313 Star Wars Kinect The Old Republic The Force Unleashed 2 LEGO Star Wars The Force Unleashed KotOR 2 Clone Wars Adventures Clone Wars Empire at War KotOR Battlefront 2 Battlefront Star Wars Galaxies Republic Commando Jedi Knight: Jedi Academy
První obsahový update SWTOR - Rise of the Rakghouls
13.01.2012 15:27 | Autor: C.I.S.I.

Na mailu nám přistála tisková zprava od Electronic Arts s informacemi o prvním obsahovém přídavku pro Star Wars: The Old Republic. Kromě toho se můžete podívat i na doprovázející trailer.

Již měsíc po startu MMO Star Wars: The Old Republic je připraven na vydání první obsahový update s podtitulem Rise of the Rakghouls, který vyjde v úterý 17. ledna a přinese nový obsah pro skupiny hráčů na vyšších úrovních, doplňující herní prvky, další vyvážení herních mechanismů a opravy chyb.

Studio BioWare bude pro předplatitele i nadále v průběhu roku pravidelně vydávat obsahové updaty. Ten příští je plánován na březen 2012 a přinese nové flashpointy, operace, válečné zóny a herní systémy. Kromě výše uvedeného nabídne obsahový update Rise of the Rakghouls rovněž řadu změn ovlivňujících celou hru, mj. omezení válečných PvP zón na 50. úroveň, podporu anti-aliasingu a změny v PvP na Ilumu.

  • Ve flashpointu Kaon Under Siegese skupiny až čtyř hráčů za Republiku nebo Impérium musí vydat na planetu Kaon s úkolem potlačit vzpouru Rakghoulů a zajistit si loajalitu hegemonie Tion. Tento flashpoint je k dispozici jen pro postavy 50. úrovně a je dostupný v módech Normal a Heroic.
  • Operace Karagga’s Palaceje pokračováním druhé úvodní operace hry. Týmy 8 nebo 16 hráčů se v ní utkají s Karaggou a huttským kartelem poté, co Huttové ukončili dlouhé období neutrality a porušili všechny dohody s Republikou i Impériem. Z obav z hrozby dalších stran bojujících o kontrolu nad galaxií vyšlou obě frakce týmy svých nejschopnějších bojovníků, aby se utkali s Karaggou a zjistili jeho úmysly. Tuto operaci půjde absolvovat v módech Normal, Heroic a Nightmare.


Komentáře k novince
Jméno:
Text:

Ochrana proti spamu. Napiąte číslici osm:
 
   
1.

Orwenson - 13.01.2012 | 23:59

Jasne ze zdarma