Star Wars Game Centrum

SWGC
 
Attack Squadrons Battlefront Star Wars 1313 Star Wars Kinect The Old Republic The Force Unleashed 2 LEGO Star Wars The Force Unleashed KotOR 2 Clone Wars Adventures Clone Wars Empire at War KotOR Battlefront 2 Battlefront Star Wars Galaxies Republic Commando Jedi Knight: Jedi Academy
Soundtrack a nové video ze Star Wars: The Old Republic
03.12.2011 16:41 | Autor: C.I.S.I.

Star Wars: The Old Republic není jen o grafice, povoláních misích, rozhovorech či o Temné a Světlé straně Síly...důležitým prvkem ve hře je také skvěle pasující a okouzlující hudba. Universum Star Wars se může chlubit nespočtem nahrané hudby, avšak tvůrci samozřejmě připravili pro Star Wars: The Old Republic kompletně nový soundtrack, který je ve hře promíchán s hudbou z filmových epizod. Autoři se navíc rozhodli - s nadsázkou řečeno - udělat adventní kalendář a od 1. prosince každý den vypustí na jejich YouTube kanálu novou skladbu. Prozatím jsou venku dvě skladby - The Mandalorian Blockade a Korriban, The Homeworld. Poslechnout si je můžete i v naší nově zřízené sekci "Soundtracky".

V druhé části se podíváme na nový kousek ze seriálu videí "Choose Your Side". Tentokrát se proti sobě postaví Imperial Agent a Jedi Consular. Kdo je vám sympatičtější?

Komentáře k novince
Jméno:
Text:

Ochrana proti spamu. Napiąte číslici osm:
 

Zatím ľádné komentáře.