Star Wars Game Centrum

SWGC
 
Attack Squadrons Battlefront Star Wars 1313 Star Wars Kinect The Old Republic The Force Unleashed 2 LEGO Star Wars The Force Unleashed KotOR 2 Clone Wars Adventures Clone Wars Empire at War KotOR Battlefront 2 Battlefront Star Wars Galaxies Republic Commando Jedi Knight: Jedi Academy
Cenový přehled #1
25.03.2007 00:00 | Autor: Fluke

Jak jistě víte SW hry spadají pod vydavatelskou společnost Activision a pokud se zajímáte o vývoj v herním průmyslu, tak byste jistě měli znát jejich cenovou politiku pro Evropu (která není dobráJ ). Activision je vydavatel, který s trendem náročně finanční výroby her také zastává názor, že by hry měli být o to dražší. Poněvadž my jsme malý trh s nepříliš velkou nákupní silou, tak jsou u nás jejich hry ještě dražší.

Vybrané e-shopy jsou z Británie, protože Angličtina je vcelku mezinárodní jazyk a hry používají evropské standardy a design (vystavená krabička v maïarštině působí značně podivně). Navíc země jako Itálie a Německo mají ve zvyku hry předabovat.

Porovnání s cenami u nás už nechám na vás, určitě si všimnete rozdílů mezi malou a velkou zemí ;)

GAME (http://www.game.co.uk/)

SW: Empire at War - 19.99,- (PC)

SW:EAW - The Forces of Corruption - 26.98,- (PC)

SW: Knights of the Old Republic II: Sith Lords - 14.99,- (PC)

LEGO Star Wars II: The originál Trilogy - 19.99,- (PC) 19.99,- (PS2) 26.99(Xbox360)

SW: Galaxies - The komplete Online Adventure - 19.99,- (PC)

SW: The Best of PC Collection - 29.99,- (PC)

 

- Zde bych doporučil jedině KotORII za 630,- a EaW za 840,- pokud je ještě doma nemáte.

 

Gameplay (http://www.gameplay.co.uk/)

SW:EAW - The Forces of Corruption - 17.99,- (PC)

LEGO Star Wars II: The originál Trilogy - 12.99,- (PC) 24.99,- (PS2) 29.99(Xbox360)

SW: Galaxies - The Complete Online Adventure - 14.99,- (PC)

 

- Nabídka pro PC jednoznačně vede, Forces of Corrupton za 755,-, LEGO Star Wars II za 545,- a SW Galaxies za 630,-

 

Poštovné je zpravidla 2.99 liber a kurs se stabilně pohybuje na cca 42Kč za libru. Možná se divíte, že sem nezvolil €ura, ale důvod je prostý, v Librách ceny vypadají menší a hezčíJ Vybíral jsem tituly, které jsou na skladech. Z titulů jsem vyřadil LEGO SW, jelikož u nás je ve zlevněné edici za nejlepší cenu.

 

Ad nakupování

Ač vypadá objednávání her, popřípadě filmů, z ciziny složitě (sám jsem delší dobu dlouho otálel, ale ceny mě přesvědčily) je to velmi jednoduché. E-shop musí posílat zásilky i do naší země, vy musíte umět anglicky (německy,..) a mít bankovní účet.

Já osobně používám systém Komerční banky, který je založen na virtuální platební kartě používající platební systém Visa nebo Mastercard. Přijde vás na 70Kč/rok. Platit s ní lze všude, jelikož je mezinárodní, vy už jen musíte mít dostatek hotovosti na účtu;)

Zaplacením vás už provede samotný e-shop a neliší se to skoro v ničem oproti placení přes účet na českých e-shopech. Částka z účtu je odebrána až při expedici, stejně tak i u předobjednávek.

 

Pokud znáte další dobrý zahraniční herní e-shop, tak se s námi podělte v komentářích;)

Komentáře k novince
Jméno:
Text:

Ochrana proti spamu. Napiąte číslici osm:
 

Zatím ľádné komentáře.