Star Wars Game Centrum

SWGC
 
Attack Squadrons Battlefront Star Wars 1313 Star Wars Kinect The Old Republic The Force Unleashed 2 LEGO Star Wars The Force Unleashed KotOR 2 Clone Wars Adventures Clone Wars Empire at War KotOR Battlefront 2 Battlefront Star Wars Galaxies Republic Commando Jedi Knight: Jedi Academy
The Old Republic si digitálně koupíte jenom na Origin.com
17.06.2011 10:59 | Autor: C.I.S.I.

Electronic Arts v minulých týdnech spustilo svou vlastní digitální službu s názvem Origin (v plánu je i přeložení do češtiny), která prakticky slouží jako velký e-shop s hrami. Pokud znáte konkurenční Steam od Valve, pak jistě víte, o čem mluvíme. Origin se ovšem liší pouze v tom, že nabízí jenom hry od EA. Jenže konkurence je v dnešní době veliká (hlavně kvůli Steamu) a EA musí podle toho jednat. Prvním krokem ke zlepšení tržeb je stažení hry Crysis 2 ze Steamu a další budou jen následovat. A tímto se dostáváme k The Old Republic. Pokud máte v plánu si digitálně koupit toto MMO ze světa Star Wars, pak tak učiníte pouze právě na Originu. The Old Republic má být první plně exkluzivní EA hrou, jež nebude k dispozici na jiných službách.

Je to poměrně logické, The Old Republic už spolklo neskutečnou fůru peněz a EA s BioWare se to budou snažit nahrabat zpátky, kde to jen půjde. Nicméně jestli patříte do sorty hráčů, jež si pořídí klasickou krabicovou verzi, pak buïte v klidu. Na vás to samozřejmě žádný vliv nebude mít.

Komentáře k novince
Jméno:
Text:

Ochrana proti spamu. Napiąte číslici osm:
 

Zatím ľádné komentáře.