Star Wars Game Centrum

SWGC
 
Attack Squadrons Battlefront Star Wars 1313 Star Wars Kinect The Old Republic The Force Unleashed 2 LEGO Star Wars The Force Unleashed KotOR 2 Clone Wars Adventures Clone Wars Empire at War KotOR Battlefront 2 Battlefront Star Wars Galaxies Republic Commando Jedi Knight: Jedi Academy
Herní zařízení od společnosti Razer ve stylu The Old Republic
14.06.2011 11:38 | Autor: C.I.S.I.

Vydání Star Wars: The Old Republic se pomalu blíží a velká marketingová aktivita BioWare / LucasArts se začíná pomalu rozjíždět. Nedávno totiž vznikla spolupráce se společností Razer, která se zabývá výrobou špičkových zařízení pro ty nejnáročnější hráče, a těšit se tak můžeme na exkluzivní Star Wars: The Old Republic produkty. O co všechno půjde?

Tak prvně tu máme velmi pěkné klávesnice s LCD displeji a speciálními deseti tlačítky, jež si přizpůsobíte podle svých schopností a skillů ve hře, což vám usnadní jejich aktivování. Celá klávesnice navíc bude schopna konvertovat písmenka a číslice do jazyku Aurebesh, jenž se ve světě Star Wars využívá. K dostání bude varianta pro jak hráče Republiky, tak Sithského impéria.

Vyznavači hlodavců se naopak můžou těšit na luxusní myši s až pátnaci tlačítky, ze čehož rovnou dvanáct si můžete přizpůsobit / naprogramovat dle své vůle. Budete tak mít rychlý přístup ke svým skillům. Její barvu pak budete moct přepínat podle toho, za jakou frakci zrovna hrajete. A aby vám tato myš dobře jezdila, je pro vás připravena i speciální podložka se znaky Republiky nebo Impéria.

  

K dispozici budou taktéž sluchátka s prostorovým zvukem 5.1 a podívat se ostatně můžete na všechny produkty na stránkách Razeru. Bohužel zatím nevíme, zda se tyto speciální herní zařízení s tématikou The Old Republic budou prodávat i u nás, tudíž nám nezbývá nic jiného, než bedlivě čekat anebo využít některý ze zahraničních shopů.

Komentáře k novince
Jméno:
Text:

Ochrana proti spamu. Napiąte číslici osm:
 
   
4.

Mukl - 10.07.2011 | 11:58

Drome pokud dobře chápu data sheet tak to není pouhý touchpad ale normální dotykový display jako máš na mobilu takže nebude jediný problém naprogramovat si ve firmwaru celý dotykový display jako numerickou klávesnici a stovky daších kombinací podle potřeby.

Ale víc mě zaujala cena kde podle Razeru bude klávesnice stát přibližně 200 Euro/200 Dolarů což naprosto nechápů při dnešním kurzu obou měn kdyby někdo měl nové a lepší info pište

3.

Pangemin - 14.06.2011 | 23:24

No, pokud budu mít peníze navíc a SWTOR mě hodně chytne, tak vím co si koupím, i když musím souhlasit d Dromem, že bych radši numerickou klávednici, ale jinak se mi celkové řešení líbí...

2.

Drom - 14.06.2011 | 22:43

mys vypada zajimave, ale ta klavesnice nic moc teda kdo pouziva touchpad? 100x radsi mam numerickou klavesnici

a obecne provedeni a rozlozeni tech tlacitek mi prijde nestastne

1.

Voltík - 14.06.2011 | 18:55

No je to drsny no. p.s.: mate prehled