Star Wars Game Centrum

SWGC
 
Attack Squadrons Battlefront Star Wars 1313 Star Wars Kinect The Old Republic The Force Unleashed 2 LEGO Star Wars The Force Unleashed KotOR 2 Clone Wars Adventures Clone Wars Empire at War KotOR Battlefront 2 Battlefront Star Wars Galaxies Republic Commando Jedi Knight: Jedi Academy
Books Report #1
09.03.2007 00:00 | Autor: Fluke

Všichni zcela jistě máte rádi SW hry, jinak byste nebyli na této stránce a nečetli aktuální novinky, žeJ. I když jsme zaměření právě na hry, vyplatí se nám zběžně informovat i o aktuálně vydaných knihách (recenze ale hledejte jinde;) z prostého důvodu. Záleží nám na Vás.

Knihy vydává nakladatelství Egmont, známé především vydáváním komiksů Walta Disneye. To samozřejmě není na škodu, jelikož je to vcelku dobré nakladatelství, takže za své drobáky dostanete kvalitní „Paperbacky", dobrý překlad a spoustu dobrodružství. Kromě novějších kousků vydává i léty prověřené romány „expanded universa", tudíž o kultovní romány není nouze. Nu a také, každý rodič je šťastný když jejich dítě čte a nejen sedí u počítače (tudíž vám děláme další službičku;). Dospělé čtenáře snad uklidní, že pro své rodiče jsme děti vždy.

Aktuální novinky:

SW: Stíny Impéria

- Znalejší poznávají už 11 let starý román Shadows of the Empire odehrávající se mezi epizodou V. a VI. Je to přesně ten typ knížky, pro který se vyplatí číst příběhy ze světa Star Wars. Takže pokud chcete kvalitní zážitek jako u KotORu, je tohle jasná volba.

(SW: Shadows of the Empire, 1996, Steve Perry) MOC: 249,-

 

 

SW: Námluvy princezny Leiy

- Zde jdeme ještě více do historie a zároveň do budoucnosti. Román původně z roku 94 pojednává o období po smrti Císaře. Leie nabízí Princ Isolder planetu pro Alderaanské uprchlíky, ale jen pod podmínkou, že si ho vezme. Han Solo a Chewie ale nejásají zrovna radostí.

(SW: The Courtship of Princess Leia, 1994, Dave Wolverton) MOC: 269,-

 

 

SW: Háv klamu

- Vcelku nový román, původně z roku 2001, pojednává o dobrodružství Qui-gona a Obi-wana v období Staré republiky. Stejně jako ve filmu je to jiná doba, jiné zvyky, ale stále dobré dobrodružství.

(SW: Cloak of Deception, 2001, James Lucen) MOC: 229,-

 

 

Doufám, že si vyberete také svého favorita a přeji příjemnou zábavu.

Komentáře k novince
Jméno:
Text:

Ochrana proti spamu. Napiąte číslici osm:
 

Zatím ľádné komentáře.