Star Wars Game Centrum

SWGC
 
Attack Squadrons Battlefront Star Wars 1313 Star Wars Kinect The Old Republic The Force Unleashed 2 LEGO Star Wars The Force Unleashed KotOR 2 Clone Wars Adventures Clone Wars Empire at War KotOR Battlefront 2 Battlefront Star Wars Galaxies Republic Commando Jedi Knight: Jedi Academy
Předobjednávky The Force Unleashed II, in-game bonusy pouze pro Severní Ameriku
01.08.2010 17:44 | Autor: C.I.S.I.

Podzimní vydání hry Star Wars: The Force Unleashed II se kvapem blíží, a pokud už se nemůžete dočkat, můžete si ji předobjednat na (X)zone v PC, Xbox 360 nebo PS3 verzi.

Star Wars: The Force Unleashed II pro PC - 999,-
Star Wars: The Force Unleashed II pro Xbox 360 - 1399,-
Star Wars: The Force Unleashed II pro PS3 - 1399,-

Za zmínku také stojí plánové bonusy pro digitální předobjednávky v zahraničních obchodních řetězcích GameStop a Amazon. Tamější zákaznici se můžou těšit na velmi pěkné a zajímavé zpestření hry. Předobjednávka u GameStop vám zajistí exkluzivní postavu Maukillera. Jedná se o geneticky upraveného řezníka, kterého si Darth Vader nechal stvořit na planetě Kamino z genů a Starkiller (hlavní hrdina série The Force Unleashed) a Darth Maula (bývalý učedník Darth Sidiouse z Epizody I). Pro boj navíc využívá speciální stříbrné krystaly, které dokáží "nasát" Sílu, díky čemuž se stávají naprosto smrtící zbraní.

Amazon naopak nabídne dva exkluzivní levely. V jednom se poletíte podívat na zarostlou planetu Dagobah, kde si vás proklepne samotný mistr Yoda. Dojde především na hrátky se Silou, pomocí které se budete snažit dostávat / zvedat předměty z jednoho místa na druhé v co nejkratším limitu. V druhém levelu půjde o bránění jakéhosi "jádra". Vaším úkolem bude vydžet déle jak minutu. Lze předpokládat, že se na vás budou valit všeliajací nepřátelé ze všech stran, čili to nebude žádna sranda a přežijou jen ti nejzkušenější. Všechno zní fajn, ovšem tato nabídka platí bohužel jen pro Severní Ameriku. Dočkáme se něčeho i u nás v Evropě? To zatím nevíme.

Komentáře k novince
Jméno:
Text:

Ochrana proti spamu. Napiąte číslici osm:
 

Zatím ľádné komentáře.