Star Wars Game Centrum

SWGC
 
Attack Squadrons Battlefront Star Wars 1313 Star Wars Kinect The Old Republic The Force Unleashed 2 LEGO Star Wars The Force Unleashed KotOR 2 Clone Wars Adventures Clone Wars Empire at War KotOR Battlefront 2 Battlefront Star Wars Galaxies Republic Commando Jedi Knight: Jedi Academy
Novinky ve Star Wars: Galaxies
05.03.2007 00:00 | Autor: Jorssk Kelas

 Galaxie v této onlinovce netrpělivě očekává Chapter 5, který má přinést vylepšení jak pro povolání Entertainer (tanečník, hudebník, kadeřník) tak pro Trader (crafter). Entertaineři dostanou nové možnosti tance, nové hudební nástroje a také schopnost přivolat si tři holografické spoluhráče, kteří s nimi budou hrát nebo tančit a nebo si vytvoří svůj vlastní speciální buff. Tradeři naopak obdrží schopnost rozebírat různé nasbírané předměty a získávat z nich zajímavé věci včetně možnosti umistit je do oblečení a tím ho vylepšit.

Další novinka tohoto updatu je vrácení táborů do hry. Hráči si nyní budou moci vyrobit a postavit různé kempy v přírodě. A jaký bude jejich smysl? Umožní se tak například padlým hráčům klonovat se přímo v nich a nebudou se muset  vracet až z města. Nebo zde mohou hrát Entertaineři a dát ostatním různé bonusy a buffy do bitvy.

A teï k novinkám z české komunity. Nejstarší časká guilda Bohemian Mercenaries se spojila s největší imperiální guildou na serveru Imperial High Command. Důvodů bylo několik. Hlavně však neaktivnost a nespolehlivost některých lidí. S větším počtem budou mít nyní češi možnost účastnit se více akcí.

Novinku připravil: Jorssk Kelas

Komentáře k novince
Jméno:
Text:

Ochrana proti spamu. Napiąte číslici osm:
 

Zatím ľádné komentáře.