Star Wars Game Centrum

SWGC
 
Attack Squadrons Battlefront Star Wars 1313 Star Wars Kinect The Old Republic The Force Unleashed 2 LEGO Star Wars The Force Unleashed KotOR 2 Clone Wars Adventures Clone Wars Empire at War KotOR Battlefront 2 Battlefront Star Wars Galaxies Republic Commando Jedi Knight: Jedi Academy
Informace o SW: Clone Wars Adventure
26.06.2010 23:15 | Autor: Dromedarr

Není to tak dávno, co byla ohlášena nová online hra s licencí Star Wars. Dosud nebylo příliš relevantních informací, a proto Vám nyní objasníme několik otázek, které si nejspíš kladete. Za necelý rok odstartuje očekávané MMORPG The Old Republic a možná se ptáte, proč si LucasArts dělá konkurenci v žánru.

Spíš než konkurenci, vyplňuje hluché místo na trhu. Po vzoru své předešlé hry, Free Realms, se autoři ze Sony Online Entertainment snaží zaujmout mladé publikum a casual hráče.

Hra CW Adventures se cíluje na skupinu od 6 do 15 let a je silně spjata s televizním seriálem. Propojení je natolik dynamické, že po odvysílání epizody v TV bude okamžitě přístupná minihra odkazující na danou epizodu. Autoři chtějí, aby se divák po zhlédnutí epizody mohl aktivně zapojit např. do dané vesmírné nebo pozemní bitvy.

Do startu je připraveno na 2 desítky miniher, jako závody na speederech, vesmírné a pozemní bitvy, strategické a taktické minihry a spousta dalších. S přibívajícími epizodami 3. série Clone Wars v TV bude počet logicky narůstat.

Nyní k placení. Hra je v základní verzi zdarma, ale bude možnost klasických měsíčních poplatků (cca. $5), které Vám zpřístupní pokročilejší levely miniher a přidají možnosti kustomizace potavy a hráčského domu. Navíc bude možnost nakupovat jednotlivé herní předměty přes mikrotransakce bez potřeby měsíčních poplatků. Model stejný jako ve Free Realms.

Komentáře k novince
Jméno:
Text:

Ochrana proti spamu. Napiąte číslici osm:
 

Zatím ľádné komentáře.