Star Wars Game Centrum

SWGC
 
Attack Squadrons Battlefront Star Wars 1313 Star Wars Kinect The Old Republic The Force Unleashed 2 LEGO Star Wars The Force Unleashed KotOR 2 Clone Wars Adventures Clone Wars Empire at War KotOR Battlefront 2 Battlefront Star Wars Galaxies Republic Commando Jedi Knight: Jedi Academy
Nálož nových informací!
27.03.2010 10:04 | Autor: Fluke

   Jak to tak bývá, i my jsme studenti a tohle je období, kdy máme školu až za ušima, takže se zpožděním je tu souhrn novinek za poslední dva týdny z herní scény Star Wars:

Ukončený webový komiks ze světa The Old Republic jménem Threat of Peace dostane pokračovatele. Jmenuje se Blood of the Empire a bude se odehrávat na druhé straně barikády z pohledu Impéria. Je zasazen do doby před Coruscantskou mírovou smlouvou a znovu na něm budou pracovat Dark Horse Comics. Jsme velmi zvědaví, jací budou jeho hrdinové, jejich postoje a motivy.


 

 The Old Republic se také dočkalo nové planety Belsavis, která je v podstatě vězením pro ty nejnebezpečnější nepřátele Republiky už po tisíce let. Nyní se, ale Impérium pokusí osvobodit své spojence z tohoto nehostinného světa. Český profil planety si můžete prohlédnout zde. Tipujeme, že se bude jednat o planetu pro postavy na vyšším levelu, protože vypořádat se s vězni, které nešlo popravit nebude nijak lehké.


 

Na Game Developers Conference nechyběli ani Bioware s prezentací The Old Republic. Jako první měli možnost okusit stav hry právě kolegové z Darth Hater, s jejichž konexemi se bohužel měřit nemůžeme, ale o to více informací poskytují nám všem. O novinkách si můžete přečíst zde v našem výtahu. Jedná se o upřesnění schopností povolání Trooper, zhodnocení stávající AI, lootování a rozlehlosti map.


 

Lucas Arts spustili oficiální Facebook stránky očekávané hry Star Wars The Force Unleashed II, která je pokračováním úspěšné The Force Unleashed, kterou můžete zakoupit na PC/XBOX360/PS3. Návaznost prvního dílu na druhý zatím není oficiálně známa, ale doufáme, že s odhalením FB stránek se postupně začnou hrnout nové informace;)


 

Ray Muzika z Bioware se o the Old Republic na GDC 2010 vyjádřil, že chce, aby používala klasický systém platby, na který jsou hráči zvyklý, tedy měsíční poplatky, ale chtějí tento systém obohatit o zatím neurčité „twisty", aby si hráči vychutnali hru nejen podle toho, jak ji hrají, ale také jak za ni platí. O mikro-transakcích, ale nepadlo slovo. Znamená to tedy, že EA a BW kutí na něčem speciálním. Jestli to bude evoluce nebo revoluce v placení online her odhalí jen čas.


 

V internetovém magazínu Escapist se věnovali nejen the Old Republic (kde shrnuli to samé, co Darth Hater), ale také návštěvě nových Lucas Arts studií v San Francisku. Každý ví, že novinář je v podstatě pro herní firmy a distributory takový vetřelec, protože napíše, co vidí, a tak existují různá protiopatření a tajení z jejich stran. Avšak Lucas Arts tuto činnost pozvedli na úplně novou úroveň, když pro novináře dojíždí černou dodávkou, v areálu Lucas Arts není ani noha, všichni prochází detekcí kovů a jsou eskortováni i na záchod. Doslova si prý připadáte jako byste byly v centru letové kontroly NORAD nebo v instalaci nukleárních zařízení, ne ve firmě, která vyrábí hry, prostě hry:)


 

Minulý páteční Update na stránkách the Old Republic byl nový Fan Friday se screeny Troopera (Výsadkáře:) pořízených na GDC, novými avatary, návrhy ženských charakterů, developer videem ukazujícím používání Síly v boji a nové fandovské artworky a příběhy.


 

Tento pátek jsme se dočkali konečně nové sekce na domovských stránkách tOR pojednávající o důležitých osobách této hry, mezi prvními je za Impérium Grand Moff KilranDromund Kaasu, hrdina mnoha imperiálních bitev, včetně bitvy o Coruscant. Za nezávislé Nem'ro the Hutt, typický Hutt tahající za nitky ve válce gangů. Za Republiku nikdo jiný, než velmistryně (!) Satele Shan, kterou dobře znáte z komiksu Threat of Peace. Satele je moudřejší, starší a minimálně její nová podoba je značně sexy:). Představené postavy jsou podle mého odhadu aspoň o deset let starší od dění v komiksu, takže je pravděpodobné, že budeme hrát v době, kdy Coruscantská mírová smlouva platí už značnou dobu.


 

 Další velmi zajímavá věc se týká nalezení již hotových starších stránek EA pro beta test SW the Old Republic. Sean Dahlberg na fóru SWtOR potvrdil, že jsou oficiální, ale nejsou v tuto chvíli schopni více prozradit, protože vše je v přípravě. Záhadné odpočítávání na stránkách Bioware může tudíž být právě oznámení beta testingu, ale stoprocentní jistota tu není, protože se pod ním píše "epická komunitní událost". Do zjištění pravdy zbývá kolem dvou dnů, takže se velmi těšíme. Nicméně jedno je jisté, beta test je velmi blízko, takže pokud jste se ještě nepřihlásili, a chcete mít šanci se do něj dostat, tak to rychle spravte.

 

Komentáře k novince
Jméno:
Text:

Ochrana proti spamu. Napiąte číslici osm:
 

Zatím ľádné komentáře.