Star Wars Game Centrum

SWGC
 
Attack Squadrons Battlefront Star Wars 1313 Star Wars Kinect The Old Republic The Force Unleashed 2 LEGO Star Wars The Force Unleashed KotOR 2 Clone Wars Adventures Clone Wars Empire at War KotOR Battlefront 2 Battlefront Star Wars Galaxies Republic Commando Jedi Knight: Jedi Academy
Star Wars Game Centrum na Facebooku
26.11.2009 22:59 | Autor: C.I.S.I.

Tak  už i my tam strašíme. Nemohli jsme prostě nadále ignorovat tento dnešní trend a po Twitteru si zakládáme i vlastní Facebook stránku. Pokud se na této sociální síti vyskytujete, staňte se našimi fanoušky, budeme za to rádi. Pokud naopak Facebookem pohrdáte, pak zapomeňte, že jste tuhle novinku četli. Chápeme, že ne každý ho má rád, proto vás prosíme, nezašpiňte diskuzi zbytečnýma příspěvkama o vaši averzi k Facebooku. Děkujeme ;) Na naši stránku se dostanete buï pomocí tohoto odkazu anebo zadejte do FB vyhledávače "Star Wars Game Centrum". Použít můžete také ikonky těchto sítí v levé části stránky, které jsme tam nově umístili.
Komentáře k novince
Jméno:
Text:

Ochrana proti spamu. Napiąte číslici osm:
 
   
7.

Fluke - 30.11.2009 | 00:35

g3: já ji už pochopil, představ si fórum, ve kterým jsou místo uživatelů, všichni tvý známí. Nemusíš jim psát, či volat, sami napíšou, co dělaj nebo jak se maj, a když to má smysl, tak na to odpovíš. Nemusíš otevírat icq apod.
Prostě nepřímá diskuze, která je na internetu zavedená, ale s lidmi, co znáš, takže potom docela jde pochopit tu oblibu.

Na druhou stranu je to technicky pěkně odláklý a neuvěřitelně lehce zneužitelný plus to postrádá jakous takous definici, která by dala najevo k čemu FB slouží. Zůstalo to na úrovni školního intranetu, ale v globálním měřítku.

Docela bych se přimlouval za školní výuku v oblasti internetu a technologie, ne tu parodii, co je v dnešních školách.

6.

g3 - 29.11.2009 | 21:49

ja tu facebook-manii, co je posledni dobou, vubec nechapu, vubec nevim co je na tom facebuku tak skveleho, a uz mi to celkem leze na nervy, ze se rve vsude kam to jde i nejde

5.

Drom - 29.11.2009 | 17:50

me spis udivuji lide, co si mysli, ze je facebook schranka an osobni informace a fotky... dobra naivita

4.

Fluke - 27.11.2009 | 18:23

To zní jako bych pro Moviezone psal , ale ano, jsem to já.

btw. já se začal řídit heslem "poznej, co kritizuješ", takže na FB jsem a směle mě překvapuje jeho technická omezenost.

3.

Jekor - 27.11.2009 | 17:33

Fluke: btw: nejseš ty náhodou z moviezone?

2.

Jekor - 27.11.2009 | 17:30

Dobře Fluke: Nemám rád Facebook.

1.

Fluke - 27.11.2009 | 16:56

Tak a teï sem nikdo nenapíše