Star Wars Game Centrum

SWGC
 
Attack Squadrons Battlefront Star Wars 1313 Star Wars Kinect The Old Republic The Force Unleashed 2 LEGO Star Wars The Force Unleashed KotOR 2 Clone Wars Adventures Clone Wars Empire at War KotOR Battlefront 2 Battlefront Star Wars Galaxies Republic Commando Jedi Knight: Jedi Academy
Spousta wallpaperů z The Old Republic
22.07.2009 00:00 | Autor: C.I.S.I.

V sekci The Old Republic pro vás nově otevíráme galerii wallpaperů, kde najdete hned 20 kousků v tom nejrůznějším rozlišení, kterými si hned můžete ozdobit vaši plochu. Na výběr jsou jak témata jedlotlivých oznámených povolání (Trooper, Bounty Hunter, Smuggler) tak všelijaké lokace v podobě pěkných artwork. Proto neváhejte a zabrouzdejte do naší galerie.
 

kompletní galerie wallpaperů
Komentáře k novince
Jméno:
Text:

Ochrana proti spamu. Napiąte číslici osm:
 
   
11.

Seamus Aerilon - 26.07.2009 | 23:58

Fluke: Aha, díky achjo to mě štve, že mě to zrovna nejde, jsem dohral jedničku za světlou i temnou a chtěl jsem dvojku....a houby leda.
OFF: a už nebudu spamovat

10.

Fluke - 25.07.2009 | 21:52

Oba díly Kotoru jsou po funkčnosti zvláštní hry, někde fungují a někde ne, jak se jim to zlíbí, jinak tohle není správná diskuze, kde to řešit

C.I.S.I-> Chválím Jatu

Jata-> Chválím

9.

Seamus Aerilon - 25.07.2009 | 19:54

bg: Díky, jo když jsme se tu tak rozpovídali, prosím tě, nevíš proč mi nejede SW: KOTOR 2 The sith lord ??? Pokaždé když začnu tak mi to napiše chybu a ukončit proces. Kotor 1 mi jede bez problémů. Myslím, že Vista s Kotorem 2 si moc nerozumí . Taky ta Vista je ale na dvě věci, zlatý XP.

8.

bg - 25.07.2009 | 12:59

Seamus Aerilon: Chápu cos tím pozor myslel, takže je to jedno. Jinak The old republic je mmorpg, takže něco jako World od Warcraf. Vyvíjí to Bioware, které je považováno za elitu v žánru RPG. Zatím byly oznámeny rasy člověk a dashade, hratelný zatím jen člověk. Povolání jsou zatím bounty hunter, smuggler, jedi, sith. Tady je link na forum kde jadeš všechno o The old republic co potřebuješ http://www.swtor.webz.cz/

7.

Seamus Aerilon - 25.07.2009 | 01:40

bg: ale nebylo by to špatný, quest navíc, doufám ale, že to bude PC verce, né jak Force Unlemshed. Na to jsem se tak těšil a nakonec je to na jine konzole. Jo jinak se omlouvám, ale skoro měsíc bez škole a už zapomínám věci DANGER znamená NEBEZPEČÍ. POZOR je CAUTION nebo ATTENTION. A nevíš jestli to bude něco jako RPG verze nebo to bude Onlinovka ????? Vypada to na RPG ale jsem pochytil jako něco, že tam bude víc lidí bo co. Díky

6.

bg - 24.07.2009 | 23:29

Seamus Aerilon máš pravdu, taky si teï říkám, že to název lodi asi nebude.

5.

C.I.S.I. - 24.07.2009 | 20:20

Fluke: Misto toho, aby si Jatovi stridani strazi pochvalil, tak tady cpes BSG

4.

Seamus Aerilon - 24.07.2009 | 18:58

Ahoj lidi, omlouvm se o ten předchozí příspěvěk, omylem jsem zmáčkl odeslat dřív než jsem to napsal. K tomu DANGER mimochodem to zmanema POZOR takže myslím, že to v dějové linii smysl mít nebude, když si všimneš, že je ten nápis umístěň na dvouhlavňovém otočném turbolaseru

3.

Fluke - 24.07.2009 | 18:22

Ono to hrát roli může, ale neúmyslně (rozuměj questmakeři něco vymyslí, grafici to vymodelují a náhodou si někdo všimne, že to vypadá jako pěkněj wallpaper a jde to do marketingu.

btw. Bounty hunter meets Cylon centurions

2.

C.I.S.I. - 23.07.2009 | 12:26

To je zajimava teorie, ale osobne si myslim, ze az tak velkou roli to hrat nebude. Ale uvidime.

1.

bg - 22.07.2009 | 14:39

Na tom wallpaperu v pravo (vyjev z cinematic traileru) je na lodi za jediem videt napis v Aurebeshi. Jestli jsem to spravne prelozil, znamena to DANGER, ze ano? Myslite ze to bude mit vyznam v dejove linii? Najit pristav odkud DANGER vyletel a tim vystopovat skupinu lidi co zradili republiku... az moc fantaziruju, ale kazdopadne to asi znamena danger