Star Wars Game Centrum

SWGC
 
Attack Squadrons Battlefront Star Wars 1313 Star Wars Kinect The Old Republic The Force Unleashed 2 LEGO Star Wars The Force Unleashed KotOR 2 Clone Wars Adventures Clone Wars Empire at War KotOR Battlefront 2 Battlefront Star Wars Galaxies Republic Commando Jedi Knight: Jedi Academy
Oslavy 6 let Star Wars Galaxies a měsíc zdarma!
23.06.2009 00:00 | Autor: Dromedarr

Dnes pro hráče Star Wars Galaxies začínají oslavy 6. výročí spuštění hry. Jako každý rok, jsou rozděleny na Imperiální a Alianční, kde na příslušníky těchto frakcí čekají speciální questy s unikátními odměnami, jako jsou různé obrazy do herních domů, sandtrooperské batohy, nové vozítko pro 8 lidí nebo vlajky se znaky frakcí. Již tradičně je imperiální posádka situována do hlavního města Naboo, Theedu, zatímco Alianční síly ovládly Coronet, hlavní město Corellie.

Druhou novinkou je 1 volný měsíc hraní pro placené účty, které jsou neaktivní déle než 60 dní. Sony neposílá upomínkové e-maily, takže si radši svůj účet zkontrolujte, protože Vám již volný měsím mohl začít. Nejlépe to zjistíte po stažení a zalogování do Station Launcheru.

Komentáře k novince
Jméno:
Text:

Ochrana proti spamu. Napiąte číslici osm:
 

Zatím ľádné komentáře.